Meie teenused

Meie teenused hõlmavad kõiki vajadusi, mis sinul tekkida võivad. Oleme sinu jaoks laoteenuste, transporditeenuste, tolliteenuste, ja muude lisateenuste nagu logistika konsultatsiooni, osutamiseks alati olemas.

Laoteenused

Oleme Eesti suurim külmlogistika ettevõte, kes pürgib iga päev tuleviku poole. Leiame, et logistikasektor peab olema progressiivne ning uuendustele avatud. Seepärast kasutame võimalikult palju tehnoloogiat, mille abil efektiivsust parandada ning kasumlikkust tõsta.
Kaasaegseid vahendeid pakume ka oma laoteenustes. Meie laoteenused on:

Kaupade vastuvõtt

Võtame tähelepanelikult teie kauba vastu ning hoiame sel kullipilku peal terve tarneahela jooksul. Kontrollime usinalt üle pakendid, parim enne kuupäevad ja muu olulise.
Kasutame moodsat triipkoodidel põhinevat süsteemi, mis lubab meil kaupa ja aluseid kiiremini vastu võtta, paremini hoiustada, ning probleemide korral kiirelt reageerida.

Meie vastuvõtu täisteenus koosneb üldjuhul järgmistest sammudest:

  • teie annate teada, millised alused millal saabuvad
  • meie kanname kauba süsteemi
  • võtame kauba vastu
  • kontrollime üle
  • probleemide korral kaitseme kliendi huve
  • anname igale alusele unikaalse ID
  • paigaldame alused riiulisse

Telli täpne kaupade vastuvõtt Eesti suurimast külmlogistika ettevõttest.

Hoiustamine

Teie kaubad on meie ladudes kindlalt ja soodsalt hoitud.

Meie laod on konkurentide omadest üle, sest oleme ainus sügavkülmaladu Eestis, kes kasutab klassikaliste riiulite asemel kitsaid ja kõrgeid riiuleid.

Nii kasutame oma ruume võimalikult efektiivselt ära ning seetõttu on meie hinnad teistest paremad. Samuti on selline ladu keskkonnasõbralik. Mida vähem on sügavkülmalaos õhku, seda vähem kulub energiat.

Telli hoiustamine Eesti suurimast külmlogistika ettevõttest!

Komplekteerimine

Komplekteerime teie kaubad täpselt nii nagu soovite. Alusega? Tehtud. Kastiga? Muidugi. Tükikaupa? Igal juhul. Andke meile oma vajadusest teada ning saab tehtud! Õigeaegselt ning viperusteta.

Kuigi sügavkülmalaos on temperatuuri tõttu elektroonika kasutamine raskendatud, käib komplekteerimine siiski arvutitega. Selleks on meil võimsad ja vastupidavad Toughbook arvutid, mida tavaliselt kasutatakse sõjaväes.

Telli komplekteerimine Eesti suurimast külmlogistika ettevõttest!

Cross-docking (ristlaadimine)

Cross-docking ehk ristlaadimine on suurepärane lahendus, kui te ei hoiusta oma kaupa meie juures, kuid soovite, et me selle laiali veaks. Ristlaadimine koosneb kaupade vastuvõtust, sorteerimisest ning lähetamisest.

Ristlaadimise puhul jõuab kaup meile tavaliselt õhtul ning järgmine päev saadame me selle koos oma kaupadega kas poodi, restorani või kuhu mujale tarvis on. Ristlaadimise teenust pakume nii kasti kui ka aluste kaupa.

Telli ristlaadimine Eesti suurimast külmlogistika ettevõttest!

Terminaliteenus

Terminaliteenus on mõeldud rahvusvahelise transpordi klientidele, kel on vaja kaupa ladustada, ning see töötab põhimõtteliselt sama loogikaga kui jätkulennud.

Ehk kui kaup saabub näiteks Vilniusest ja peab jõudma Helsingisse, kuid masin otse sinna ei sõida, tuuakse kaup Tallinnasse meie juurde. Meie paneme selle järgmisele autole, et see ilusti probleemideta sihtkohta jõuaks.

Telli terminaliteenus Eesti suurimast külmlogistika ettevõttest!

Markeerimine

Vastavalt seadusele peavad kaupadel olemalt eestikeelsed sildid. Kui teie kaupadel need puuduvad, võite meile loota. Sügavkülmutatud kaupade puhul on see protsess keeruline, kuid meil on olemas kõik kogemused, oskused ja vahendid, et markeerimine kvaliteetselt teostada.

Telli markeerimine Eesti suurimast külmlogistika ettevõttest!

Transporditeenused

Meie abil jõuab sinu kaup kiirelt ja kindlalt sinna, kus seda oodatakse. Seda nii Eestis kui ka välismaal.
Meie transporditeenused on:

Jaotusvedu

Tahad, et sinu kaup jõuaks Võrru? Pärnusse? Saaremaale? Narva? Igale poole jõuab! Meil on tervet Eestit kattev veoringide plaan. Suurematesse linnadesse toimub meie jaotusvedu iga päev, väiksematesse paikadesse veame kaupa laiale 2-3 korda nädalas.

Telli jaotusvedu Eesti suurimast külmlogistika ettevõttest!

Veokorraldus

Korraldame sinu veod täpselt ja kiirelt. Meie veoringid põhinevad baasringidel, kuid kuna kaubaveod on muutlikud ning olenevad konkreetsetest vajadustest, siis planeerime iga nädal reaalsete tellimuste põhjal uued ringid.

Samuti saame sind aidata rahvusvahelise veokorraldusega. Näiteks kui sul on vaja kaup Riiast mõnda Eesti paika saata. Sellisel juhul toob partner kauba Riiast meile ning meie sätime selle õige veoringi peale.

Meie veokorralduse tähtsaks lüliks on tarkvara, mis vastavalt tegelikule kaubavoole ringe planeerib. Nii on tulemuseks alati kõige mõistlikumad ja kiiremad marsruudid.

Rahvusvaheline transport

Meie rohkete transporditeenuste hulka kuulub ka rahvusvaheline transport. Kui vajad, et sinu kaup jõuaks välisriigist Eestisse või Eestist välisriiki, saame sind kindlasti aidata. Samuti on meie abil võimalik tellida kaupade vedu välisriigist välisriiki.

Tellimusveod

Alati ei piisa tavalisest jaotusveost, vaid on vaja paindlikumaid lahendusi. Kui sul on tarvis kaupa punktist A punktist B viia veoringide väliselt, saame sind oma tellimusveo teenusega aidata.

Viime sinu kauba otse sinna, kuhu soovid, vaheladusid kasutamata. Oleme paindlikud ja vastame täpselt sinu soovidele ja vajadustele.

Lisateenused

Meie külmlogistika ettevõttel on mitmed lisateenused, mis aitavad sul oma äri tegemisi paremini planeerida ja seeläbi säästa.
Lisateenuste hulka kuuluvad:

Logistika konsultatsioon

Soovid võimalikult soodsat ning efektiivset logistikat? Siinkohal aitab meie logistika konsultatsioon. Oleme oma ala eksperdid ning suudame hõlpsalt leida sinu praeguse logistika kitsaskohad. Tihti ei pea isegi tegema suuri muudatusi, vaid juba veidi teistsugune lähenemine võib tuua märkimisväärse logistikakulude kokkuhoiu. Vahel piisab selleks kõigest transpordi kellaaegade muutmisest.

Vaatame koos sinuga tervikpilti, analüüsime ning mõtleme kaasa, kuidas teenust rahakotisõbralikumalt teha.

Tarneahela analüüs

Võtame sinu tarneahela üksipulgi lahti ning analüüsime seda. Eesmärgiks on saavutada efektiivsem protsess, mille abil oleksid sinu ettevõtte kulud väiksemad.

Anname sulle nõu, kuidas saaksid oma tarneahelat digitaalsemaks muuta. Näiteks paljudes tarnepunktides on mõistlik tellimusi elektrooniliselt esitada, kuid tihti kliendid seda ei tea. Pöörame oma kogemuse ja teadmiste abil tähelepanu just sellistele detailidele ning likvideerime tarneahelas tekkivad ebaefektiivsused.

Majandustarkvara juurutamine

Aitame sul kasutusele võtta tarkvara, mis sinu ettevõtte elu lihtsamaks muudab ning oluliselt aega säästab. Logistikatöö on väga palju andmetega seotud, seepärast pole mõtet näiteks topeltsisestamist teha, sest see on niivõrd suur ajakulu.

Meie süsteem tunneb erinevate tuntud tarkvarade formaate ning selle abil saame sinu igapäevased toimingud mugavamaks muuta.

Tolliteenused

Tolliteenused

Aitame sind kõigi tolli puudutavate küsimustega ning lahendame need kiirelt. Võtame paberimajanduse eest hoolitsemise oma õlule ning sinule jääb üks mure vähem. Samuti on tolliteenuste hulgas sügavkülma tolliladu.

Tollilaos on oma kaupa mõistlik hoida, kuni ootad järgmist tolliprotseduuri. Nii saad paremini jaotada maksude tasumist.
Erinevad tolliteenused küsi meilt!